Say-Mak Makina

Say-Mak Makina

SAY-MAK MAKİNE, sac ve metal işleme makineleri üretiminde marka değerini ve ürün kalitesini kanıtlamış ve müşterilerine en iyi çözümleri sunma misyonu ile çalışmaktadır.

2001 yılında Türk-Amerikan işbirliğiyle kurulan SAY-MAK, şu anda 6.000 m²’lik üretim alanında faaliyet göstermektedir.

20 yılı aşkın tecrübesi ve vizyoner yönetimiyle firmamız bugün sac ve metal işleme sektöründe hem yerel hem global pazarlar için bir çözüm ortağı olmuş, bu sayede hem mevcut satış & pazarlama ağında hem de çözüm odaklı yaklaşımıyla yeni pazarlarda güçlü ve aktif bir oyuncu olarak hedeflerine yürümeye devam etmektedir.

SAY-MAK MAKİNE, benimsemiş olduğu AR-GE’ye önem veren, sürekli kendini yenileyen, müşterilerin beklenti ve isteklerini dikkate alarak verimliliği artıran, personelin gönülden katılımını sağlayan, tüm iş süreçlerinde standardizasyonu hedefleyen, teknik özelliklerin yanında görselliğe de önem veren kalite anlayışıyla müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır.

SAY-MAK MAKİNE olarak müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinden taviz vermeden sac işleme sektöründe lider markalardan biri olmayı ve daha fazla ülkede daha fazla müşteriyi SAY-MAK kalitesi ile tanıştırmayı hedefliyoruz.

SAC İŞLEME MAKİNELERİNDE KALİTESİNDEN SÖZ ETTİREN SAY-MAK,

*SAC KESME MAKİNELERİ

*SAC BÜKME MAKİNELERİ

*SAC KIVIRMA MAKİNELERİ

*SAC İŞLEME MAKİNELERİ

*PROFİL VE BORU BÜKME MAKİNELERİ

*HİDROLİK PRESLER

*FERFORJE MAKİNELERİ İMALATI İLE KENDİ SEKTÖRÜNDE HER ZAMAN ÖRNEK VE ÖNCÜ BİR KURULUŞ OLMAYI BAŞARMIŞTIR.